Чи є для Вас, шановний Дописуваче, комунікування з соціумом важливим для власного комфорту та самореалізації? 
    А, можливо, Вам байдуже, що про вас думають оточуючі? 


Комментарии

  1. Що, для Вас, шановний Дописуваче, становить сучасне життя, здатне приносити повноцінність, задоволення та гармонію Вам і Вашому оточенню ?

    ОтветитьУдалить
  2. Командування, в принципі, є важливою складовою в життєдіяльності людини. Людина, яка не вміє комунікувати обростає комплексами і навряд чи стане успішною...

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Люсьен, я почув Вашу думку. Дякую за відверту, чесну відповдь.
      Разом з тим, дозволю собі не погодитися з цим твердженням, оскільки командування, в принципі не може сприяти налагодженню комунікативного зв'язку між особистостями: командування - це з галузі диктату / примусу, а інструменти комунікування - налагодження порозуміння, на основі симпатики та спільних думок, що і спонукає особистостей, добровільно об'єднуватися у малі / великі групи щодо узгоджених дій по досягненю спыльноъ мети, отримуючи від цього особисте моральне задоволення.
      Людина ж, яка не вміє комунікувати, може цьому навчатися (головне тверезо / критично аналізувати свої кроки в цьому напрямі та випрацьовувати конструктивні / дієві кроки / прийоми / підходи, що сприяютимуть успішному результату).
      І останнє: комплексами "обростають" тільки невпевнені в собі особистості, набувши основного набору комплексів ще в дитинстві (сучасна наука твердить, що особистість вже сформовується в дошкільному віці, а точніше до шісти років).
      Тому будь-яку критику сприймайте як привід проаналізувати свої твердження / вчинки на істинність і , якщо вважаєте себе правими, то віднесіть саме цю критику до розряду критиканства заздрісників і будьте наполегливими у своїх твердженнях /діях на шляху до досягнення мети.
      З приводу успішності: психологія відносить інтровертів до поганих комунікантів, але не означає, що люди такого темпераменту є "дефективними" для суспільства. Історія та ІНТЕРНЕТ надають нам безліч прикладів, коли саме інтроверти стали успішними винахідниками, науковцями, письменниками, критиками, шефкухарями, кондитерами тощо...

      Удалить
  3. Вибачте, помилилася в першому слові. Малося на увазі комунікування. Я вважаю що комплекси можуть розвиватия не тільки в невпевнених в собі особистостях. Є немало людей зовні навіть занадто впевнених, які добилися успіху, незважаючи на комплекси. І вони вміло приховують ці комплекси...

    ОтветитьУдалить
  4. З комплексами можна й потрібно боротися - так радять психологи. Перетворити свої мінуси на плюси. Згоден, що це нелегка справа.Незважаючи на те, що це досить негативний стан людини, у ньому є дуже багато позитивного – це зона росту. Коли людина психологічно здорова, у неї будуть комплекси. Навіть у найуспішніших людей є комплекси, невдоволення собо ю, своєю зовнішність, свої страхи, сумніви, розчарування. І вони не дивляться на це, як на комплекси. Вони дивляться на це, як на можливість для свого зростання і розуміння своєї особистості.

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения